Witamy na stronie Dąb Bolko - Drzewo Roku 2015   Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! Witamy na stronie Dąb Bolko - Drzewo Roku 2015 Powered By GSpeech

Konkurs na Europejskie Drzewo Roku 2016 - głosujmy na dąb Bolko!

Pogodny Bolko fot. Grzegorz Chwesiuk

fot. Grzegorz Chwesiuk

"Ponad 1000-letni dąb Bolko według legendy wiekiem i imieniem nierozerwalnie wiąże się z początkami państwa polskiego..." - to właśnie od takich słów rozpoczyna się opis naszego dębu Bolko biorącego udział w konkursie Europejskie Drzewo Roku 2016. Zachęcamy Państwa do udziału w plebiscycie. Głosujemy na stronie www.treeoftheyear.org, do której link podajemy poniżej:

Tekst alternatywny
Instrukcja głosowania z danego adresu e-mail:

  • kliknąć w link: http://www.treeoftheyear.org/Letosni-rocnik/Dub-Bolko.aspx
  • w polu po prawej stronie zdjęcia podać adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość
  • przepisać liczbę z obrazka, aby uwiarygodnić głos
  • kliknąć pole z napisem GŁOSOWANIE
  • zalogować się do skrzynki pocztowej, odnaleźć e-mail (może być w folderze spam) z tytułem "Potwierdzenie oddania głosu w konkursie Europejskie Drzewo Roku" przysłany z adresu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • głos będzie uznany dopiero po kliknięciu linku w odebranej wiadomości e-mail

Pamiętajmy, że każdy głos jest ważny i przybliża nas do zwycięstwa. Mamy szansę rozsławić piękno polskiej przyrody w Europie i sprawić, że nasze drzewo będzie podziwiane na całym świecie.

Sympatycy dębu Bolko

Aby odsłuchać zaznaczenie, kliknij na ikonę głośnika! Powered By GSpeech